Nejvýhodnější cesta k pojištění

Neztrácejte čas se srovnávači. Pojistěte se u nás, nejrychleji a nejlevněji.

Nejvýhodnější pojištění PRO VÁŠ ŽIVOT

Myslíte na svou budoucnost a také sitace, které se mohou přihodit? Životní pojištění Vám zajistí finanční pomoc v případě úrazů i nemocí. Zároveň si můžete s každou platbou vytvářet svou vlastní finanční rezervu nebo zajištění pro pokročilý věk.

 • Kapitálové životní pojištění
 • Pojištění trvalých následků, závažných onemocnění, hospitalizace a invalidity
 • Možnost výhodného připojištění
již od 985 Kč*
Pojištění nemovitosti

UKÁZKOVÉ KALKULACE

Naše nabídky jsou vždy výhodnější než ceny srovnávačů. Podívejte se sami.

Žena, 25 letúrazové pojištění Cena srovnávače: 2 150 Kč/rok Naše cena: 985 Kč/rok Ušetříte: 1 165 Kč
Muž, 50 letkapitálové životní pojištění Cena srovnávače: 3 040 Kč/rok Naše cena: 1 942 Kč/rok Ušetříte: 1 098 Kč

Zprostředkujeme vám nejvýhodnější pojištění

Co je cennějšího než Váš život nebo život Vašich blízkých? Pojištění Vás zajistí pro případ úrazu, nemoci, invalidity, smrti a jiných rizik. Pomůže Vám i s řešením výpadku příjmů po dobu léčení nebo připravit finance na odchod do důchodu.

Základem životního pojištění je pojištění rizika smrti, ke kterému si libovolně pojistíte rizika spojená s úrazem nebo nemocí přesně podle Vašich potřeb. Pojištění se může vztahovat na jednotlivce, tak i celou rodinu. S konkrétním doporučením Vám rádi pomůžeme, abyste využívali jen to, co opravdu potřebujete.

Máte specifické požadavky na pojištění? Využijte našeho individuálního poptávkového formuláře a získejte pojištění přesně podle potřeb Vaší činnosti.

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA
 • Pojištění, smrti, úrazů, nemocí a dalších rizik
 • Daňová úleva
 • Příprava finanční rezervy
 • Penzijní spoření

Po pádu na schodech a úrazu paže jsem si uvědomila význam úrazového pojištění. V době mé pracovní neschopnosti kdy jsem nebyla zcela schopna platit své závazky jsem nezůstala odkázána pouze na pomoc státu. Od pojišťovny mi přišla poměrně vysoká částka ze které jsem mohla hradit vše sobě i svým dětem a navíc mi chodí stálá měsíční renta za trvalé následky. Monika Malá matka – samoživitelka

S přibývajícím věkem jsem se rozhodl pro zdravotní pojištění . Nikdo si nemůže být jistý co život přinese. Eduard Hlavatý OSVČ

Delší dobu jsem přemýšlela nad spořením pro mé vnoučata. Dcera mi doporučila abych spořila a zároveň byla pojištěna pro případ nemoci. Společně jsme na internetu našli nejvyhodnějšípojištění.com přes které jsem uzavřela kapitálové životní pojištění. Marie Blechová penzistka

Jak fungujeme

Objednávka

Vyberte si ze široké nabídky našich pojišťovacích služeb a pomocí formuláře odešlete nezávaznou objednávku. Naši operátoři zpracují všechny podklady a připraví nabídku přesně podle Vašich požadavků nebo se s Vámi spojí pro doplnění informací.

Nabídka

Nezávaznou nabídku zašleme do Vaši e-mailové schránky nebo Vás budeme kontaktovat telefonicky. Už máte jinou nabídku? Zašlete nám jí na náš e-mail a my Vám ukážeme, že lze najít ještě výhodnější řešení.

Smlouva

Pojistnou smlouvu podepíšete osobně s naším pracovníkem po předchozí telefonické či e-mailové dohodě. Místo a čas si zvolíte sami. Již nemusíte ztrácet čas cestováním po pobočkách. My přijedeme za Vámi!

často kladené dotazy

 • U jaké pojišťovny budu pojištěný?

  Portál nejvýhodnějšípojistení.com je pouze zprostředkovatel pojištění. Pojištěný budete u pojišťovny Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance group, Praha 8, Pobřežní 665/21, 186 00. Veškerý servis od nezávazné nabídky až po podpis smlouvy ale zajištujeme my a to za nejvýhodnějších podmínek.

 • Jaké doklady potřebuji k uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění?

  K uzavření pojištění Vám postačí pouze velký technický průkaz vozidla a údaje o pojistníkovi (o Vás, nebo Vaši firmě)

 • Jak mám řešit vzniklou pojistnou událost?

  Vzniklou pojistnou událost hlásíte na zákaznickou linku Kooperativa pojišťovny 957 105 105 a dále se řídíte jejich pokyny a požadavky. (u mob verze možnost rovnou vytočení tel čísla)

 • Co je to bezeškodní průběh?

  Bezeškodní průběh je časový úsek trvání vztahu mezi klientem a pojišťovnou ve kterém nedošlo k pojistné události, kterou zavinil pojistník.

 • Co je to bonus? Můžu bonus převést od jiné pojišťovny?

  Bonus je sleva na pojistném za jisté období bezeškodního průběhu. Ano bonusy, lze převádět.

 • Co je to malus?

  Malus je opak bonusu. Jedná se o navýšení pojistného v souvislosti s pojistnou událostí, kterou zaviním.

 • Kdo je pojistitel?

  Pojistitel = pojišťovna

 • Kdo je pojistník?

  Fyzická nebo právnická osoba, která uzavřela smlouvu s pojistitelem a je povinna platit pojistné.

 • Co znamená pojem pojistná částka?

  Maximální částka pojistného plnění která je sjednána v pojistné smlouvě.

 • Co je to pojistné?

  Pojistné = platba za poskytnutí pojistné ochrany. Platba pojistného lze zpravidla sjednat čtvrtletně, pololetně nebo ročně.

 • Co to je spoluúčast?

  Spoluúčast je částka dohodnutá v pojistné smlouvě, která bude odečtena od pojistného plnění.

 • Co znamená pojistné plnění?

  Pojistné plnění je částka, která vám bude vyplacena jako náhrada škody.

NOVINKY A AKTUALITY

 • Pojištění Vašeho majetku se nevyplatí podceňovat. Pojištění Vašeho majetku se nevyplatí podceňovat. 12. 04. 2017

  Pojištění majetku je jeho vlastníky velmi často podceňováno. Většina lidí si myslí, že je zbytečné vydávat peníze za pojištění nemovitosti, protože ho stejně nevyužijí, a pokud by se jim přece jen něco s jejich majetkem stalo, pojišťovna jim škodu nezaplatí. Je to totiž častý mýtus, který se šíří z řad šetřílků, kteří buď nikdy žádné pojištění neměli,  a nebo si pojistili jen část svého majetku ve snaze ušetřit na pojistném co nejvíce. Když poté řešili nějakou škodní událost, bohužel zjistili, že jim škoda vznikla rizikem, které nemají pojištěno, protože by je pojistka stála o pár korun více.

 • Povinné ručení motocyklu na sezonu Povinné ručení motocyklu na sezonu 13. 10. 2016

  Všichni asi víme, že povinnost mít uzavřené povinné ručení platí i pro motocykly. Víte ale, že pojištění odpovědnosti z provozu jednostopého vozidla je možné sjednat pouze na část roku? Většina jezdců využívá svůj stroj pouze v době příznivého počasí a to nejčastěji v teplejších měsících roku, tak proč platit za povinné ručení motocyklu i přes zimu?

 • Povinné ručení Povinné ručení 31. 08. 2016

  Povinné ručení nebo také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla má za cíl chránit třetí osoby jak na zdraví, tak na majetku v případě způsobení škody provozem vozidla. Ze zákona musí být pojištěno každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci. V případě dopravní nehody jsou z povinného ručení hrazeny škody způsobené pojistníkem.

INFORMACE O NÁS

Nejsme obyčejný srovnávač pojištění. Díky spolupráci s jednou z největších českých pojišťoven Vám nabídneme nejnižší cenu ihned bez zdlouhavého porovnávání cen. Neztrácejte tak čas se včerejšími srovnávači!

Nabízíme nejlepší ceny na trhu díky exklusivním podmínkám naší partnerské pojišťovny a úspoře nákladů. Nezaměstnáváme stovky obchodních zástupců a nesídlíme v drahé budově na lukrativní adrese. Vše řešíme online k Vaší maximální spokojenosti. Kromě klasického pojištění vozidel nabízíme veškeré další typy pojištění (Cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a mnoho dalších). Náročnější klienty uspokojí sekce individuální poptávka, kde se Vám po zanechání požadavku a kontaktu bude věnovat náš expert.