Nejvýhodnější cesta k pojištění

Neztrácejte čas se srovnávači. Pojistěte se u nás, nejrychleji a nejlevněji.

Nejvýhodnější pojištění NA VAŠE CESTY A DOVOLENÉ

Neztrácejte drahocenný čas před odjezdem chozením po pobočkách. Sjednejte cestovní pojištění online za nejlepší cenu při zachování veškerých standardů. Platnost pojištění po celém světě se širokou škálou možnosti připojištění.

 • Vyřízeno z domova během několika minut
 • Nejlepší cena
 • Možnost připojištění
již od 24 Kč*
Pojištění nemovitosti

UKÁZKOVÉ KALKULACE

Naše nabídky jsou vždy výhodnější než ceny srovnávačů. Podívejte se sami.

Lyžování Cena srovnávače: 42 Kč/den Naše cena: 33 Kč/den Ušetříte: 9 Kč
Letní dovolená Cena srovnávače: 35 Kč/den Naše cena: 24 Kč/den Ušetříte: 11 Kč

Zprostředkujeme vám nejvýhodnější pojištění

Nenechte si zkazit dovolenou dalšími starostmi, v případě potřeby zdravotní péče za Vás pojišťovna uhradí veškeré léčebné výlohy, výdaje na léky nebo převoz zpět do České republiky. Pojištění Vás také ochrání před škodou vzniklou dalším stranám nebo na Vašich zavazadlech.

Jedete na dovolenou nebo na služební cestu a hledáte možnost pojištění? Pojištění může chránit Vaše zdraví, odpovědnost vůči druhým stranám, Vaše zavazadla, domácnost po dobu dovolené nebo také zahrnout pojištění před stornem dovolené a asistenční služby pro motoristy.

Vyrážíte na cesty ve větší skupině nebo potřebujete pojistit speciální vybavení? Využijte našeho individuálního poptávkového formuláře a získejte pojištění přesně podle Vašich potřeb.

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA
 • pojištění léčebných výloh
 • pojištění sportovních aktivit
 • připojištění domácnosti nebo asistence
 • připojištění odpovědnosti, úrazu a zavazadel

Zakoupila jsem pro rodinu last-minute zájezd. Potřebovala jsem uzavřít cestovní pojištění co nejrychleji. Proto jsem volila možnost pojištění po internetu a na nejvyhodnějšímpojištění.com byli nejrychlejší a nejlevnější. Petra Seifrtová administrativní pracovnice

Sháněl jsem dlouhodobé cestovní pojištění kvůli svému zahraničnímu studijnímu pobytu. Nikde mi nedokázali vyhovět až zde. Pochopili smysl mé cesty a dokázali připravit pojištění dle mých individuálních potřeb. Petr Švarc student

Hledal jsem cestovní pojištění pro dovolenou v Chorvatsku s možností připojištění krádeže zavazadel a pojištění odpovědnosti. Vše proběhlo bleskově a mohli jsme s rodinou vyrazit s čistou hlavou na prázdniny. Jan Vepřek státní zaměstnanec

Jak fungujeme

Objednávka

Vyberte si ze široké nabídky našich pojišťovacích služeb a pomocí formuláře odešlete nezávaznou objednávku. Naši operátoři zpracují všechny podklady a připraví nabídku přesně podle Vašich požadavků nebo se s Vámi spojí pro doplnění informací.

Nabídka

Nezávaznou nabídku zašleme do Vaši e-mailové schránky nebo Vás budeme kontaktovat telefonicky. Už máte jinou nabídku? Zašlete nám jí na náš e-mail a my Vám ukážeme, že lze najít ještě výhodnější řešení.

Smlouva

Pojistnou smlouvu podepíšete osobně s naším pracovníkem po předchozí telefonické či e-mailové dohodě. Místo a čas si zvolíte sami. Již nemusíte ztrácet čas cestováním po pobočkách. My přijedeme za Vámi!

často kladené dotazy

 • U jaké pojišťovny budu pojištěný?

  Portál nejvýhodnějšípojistení.com je pouze zprostředkovatel pojištění. Pojištěný budete u pojišťovny Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance group, Praha 8, Pobřežní 665/21, 186 00. Veškerý servis od nezávazné nabídky až po podpis smlouvy ale zajištujeme my a to za nejvýhodnějších podmínek.

 • Jaké doklady potřebuji k uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění?

  K uzavření pojištění Vám postačí pouze velký technický průkaz vozidla a údaje o pojistníkovi (o Vás, nebo Vaši firmě)

 • Jak mám řešit vzniklou pojistnou událost?

  Vzniklou pojistnou událost hlásíte na zákaznickou linku Kooperativa pojišťovny 957 105 105 a dále se řídíte jejich pokyny a požadavky. (u mob verze možnost rovnou vytočení tel čísla)

 • Co je to bezeškodní průběh?

  Bezeškodní průběh je časový úsek trvání vztahu mezi klientem a pojišťovnou ve kterém nedošlo k pojistné události, kterou zavinil pojistník.

 • Co je to bonus? Můžu bonus převést od jiné pojišťovny?

  Bonus je sleva na pojistném za jisté období bezeškodního průběhu. Ano bonusy, lze převádět.

 • Co je to malus?

  Malus je opak bonusu. Jedná se o navýšení pojistného v souvislosti s pojistnou událostí, kterou zaviním.

 • Kdo je pojistitel?

  Pojistitel = pojišťovna

 • Kdo je pojistník?

  Fyzická nebo právnická osoba, která uzavřela smlouvu s pojistitelem a je povinna platit pojistné.

 • Co znamená pojem pojistná částka?

  Maximální částka pojistného plnění která je sjednána v pojistné smlouvě.

 • Co je to pojistné?

  Pojistné = platba za poskytnutí pojistné ochrany. Platba pojistného lze zpravidla sjednat čtvrtletně, pololetně nebo ročně.

 • Co to je spoluúčast?

  Spoluúčast je částka dohodnutá v pojistné smlouvě, která bude odečtena od pojistného plnění.

 • Co znamená pojistné plnění?

  Pojistné plnění je částka, která vám bude vyplacena jako náhrada škody.

NOVINKY A AKTUALITY

 • Pojištění Vašeho majetku se nevyplatí podceňovat. Pojištění Vašeho majetku se nevyplatí podceňovat. 12. 04. 2017

  Pojištění majetku je jeho vlastníky velmi často podceňováno. Většina lidí si myslí, že je zbytečné vydávat peníze za pojištění nemovitosti, protože ho stejně nevyužijí, a pokud by se jim přece jen něco s jejich majetkem stalo, pojišťovna jim škodu nezaplatí. Je to totiž častý mýtus, který se šíří z řad šetřílků, kteří buď nikdy žádné pojištění neměli,  a nebo si pojistili jen část svého majetku ve snaze ušetřit na pojistném co nejvíce. Když poté řešili nějakou škodní událost, bohužel zjistili, že jim škoda vznikla rizikem, které nemají pojištěno, protože by je pojistka stála o pár korun více.

 • Povinné ručení motocyklu na sezonu Povinné ručení motocyklu na sezonu 13. 10. 2016

  Všichni asi víme, že povinnost mít uzavřené povinné ručení platí i pro motocykly. Víte ale, že pojištění odpovědnosti z provozu jednostopého vozidla je možné sjednat pouze na část roku? Většina jezdců využívá svůj stroj pouze v době příznivého počasí a to nejčastěji v teplejších měsících roku, tak proč platit za povinné ručení motocyklu i přes zimu?

 • Povinné ručení Povinné ručení 31. 08. 2016

  Povinné ručení nebo také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla má za cíl chránit třetí osoby jak na zdraví, tak na majetku v případě způsobení škody provozem vozidla. Ze zákona musí být pojištěno každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci. V případě dopravní nehody jsou z povinného ručení hrazeny škody způsobené pojistníkem.

INFORMACE O NÁS

Nejsme obyčejný srovnávač pojištění. Díky spolupráci s jednou z největších českých pojišťoven Vám nabídneme nejnižší cenu ihned bez zdlouhavého porovnávání cen. Neztrácejte tak čas se včerejšími srovnávači!

Nabízíme nejlepší ceny na trhu díky exklusivním podmínkám naší partnerské pojišťovny a úspoře nákladů. Nezaměstnáváme stovky obchodních zástupců a nesídlíme v drahé budově na lukrativní adrese. Vše řešíme online k Vaší maximální spokojenosti. Kromě klasického pojištění vozidel nabízíme veškeré další typy pojištění (Cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a mnoho dalších). Náročnější klienty uspokojí sekce individuální poptávka, kde se Vám po zanechání požadavku a kontaktu bude věnovat náš expert.