Nejvýhodnější cesta k pojištění

Neztrácejte čas se srovnávači. Pojistěte se u nás, nejrychleji a nejlevněji.

Nejvýhodnější pojištění VAŠEHO DOPRAVNÍHO PROSTŘEDKU

Ušetřete čas i peníze a sjednejte si povinné ručení nebo havarijní pojištění nejlevněji u nás. Nejvýhodnější nabídka na pojištění osobního vozu, motocyklu, nákladního vozu či stroje za pár minut ve Vašem e-mailu.

 • nezávazná nabídka
 • nejnižší cena na trhu
 • až 70% úspora
již od 1 678 Kč*
Pojištění dopravních prostředků

UKÁZKOVÉ KALKULACE

Naše nabídky jsou vždy výhodnější než ceny srovnávačů. Podívejte se sami.

Octavia – 1.6 tdi, r.v.2016 Cena srovnávače: 4 682 Kč Naše cena: 2 780 Kč Ušetříte: 2 082 Kč
BMW 530d, r.v.2015 Cena srovnávače: 11 405 Kč Naše cena: 7 980 Kč Ušetříte: 3 425 Kč
Ford Transit – 2.2 tdci,r.v.2013 Cena srovnávače: 10 752 Kč Naše cena: 6 912 Kč Ušetříte: 3 840 Kč
Mercedes – Benz Actros, r.v. 2014 Cena srovnávače: 36 058 Kč Naše cena: 24 304 Kč Ušetříte: 11 754 Kč

Zprostředkujeme vám nejvýhodnější pojištění

Zvolte si pojištění Vašeho vozu přesně na míru a plaťte za něj nejméně na trhu. Povinnost uzavřít povinné ručení vzniká ihned při koupi vozu a chrání zdraví a majetek třetích osob, jimž při nehodě vznikla újma.

Dnešní cesty jsou plné různých nástrah a i tomu nejlepšímu řidiči se může přihodit jakákoliv nehoda. Od ulomeného zrcátka, ťuknutého auta na parkovišti, až po vandalismus nebo živelní pohromy - přenechte všechny Vaše starosti na pojišťovnu, která se o vše postará.

Podnikáte a chcete pojistit Vaši flotilu nebo specifický dopravní prostředek? Využijte našeho individuálního poptávkového formuláře a získejte pojištění přesně podle potřeb Vaší činnosti.

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA
 • Povinné ručení a havarijní pojištění
 • Pojištění motocyklů
 • Okamžité získání zelené karty
 • Sleva za bezeškodní období

Názory našich spokojených klientů

“Po koupi vozu jsem potřeboval rychle zajistit povinné ručení. Smlouvu a zelenou kartu mi přivezli během hodiny až na adresu mého bydliště. Rychlá komunikace , profesionální přístup a navíc za nejlepší cenu, co jsem našel. ” Petr Nový zaměstnanec

“Nevěděl jsem si rady s údaji v technického průkazu. Naštěstí mi pracovník poradil rychle po telefonu.

Po přijetí nabídky do mailu jsem zjistil, že mám nárok na bonus, o kterém jsem ani nevěděl. Cena povinného ručení a havarijního pojištění je opravdu nejnižší. ” Jan Procházka zaměstnanec

Vzhledem k tomu, že náš vozový park čítá kolem 20 vozů hledali jsme co nejvyšší úsporu na povinném ručení i havarijním pojištění a to se nám povedlo u Nejvýhodnějšípojištění.com, protože nám vozový park převedli do flotily s roční úsporou 30% nákladů na pojistném. Dominik Šilhavý podnikatel

Jak fungujeme

Objednávka

Vyberte si ze široké nabídky našich pojišťovacích služeb a pomocí formuláře odešlete nezávaznou objednávku. Naši operátoři zpracují všechny podklady a připraví nabídku přesně podle Vašich požadavků nebo se s Vámi spojí pro doplnění informací.

Nabídka

Nezávaznou nabídku zašleme do Vaši e-mailové schránky nebo Vás budeme kontaktovat telefonicky. Už máte jinou nabídku? Zašlete nám jí na náš e-mail a my Vám ukážeme, že lze najít ještě výhodnější řešení.

Smlouva

Pojistnou smlouvu podepíšete osobně s naším pracovníkem po předchozí telefonické či e-mailové dohodě. Místo a čas si zvolíte sami. Již nemusíte ztrácet čas cestováním po pobočkách. My přijedeme za Vámi!

často kladené dotazy

 • U jaké pojišťovny budu pojištěný?

  Portál nejvýhodnějšípojistení.com je pouze zprostředkovatel pojištění. Pojištěný budete u pojišťovny Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance group, Praha 8, Pobřežní 665/21, 186 00. Veškerý servis od nezávazné nabídky až po podpis smlouvy ale zajištujeme my a to za nejvýhodnějších podmínek.

 • Jaké doklady potřebuji k uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění?

  K uzavření pojištění Vám postačí pouze velký technický průkaz vozidla a údaje o pojistníkovi (o Vás, nebo Vaši firmě)

 • Jak mám řešit vzniklou pojistnou událost?

  Vzniklou pojistnou událost hlásíte na zákaznickou linku Kooperativa pojišťovny 957 105 105 a dále se řídíte jejich pokyny a požadavky. (u mob verze možnost rovnou vytočení tel čísla)

 • Co je to bezeškodní průběh?

  Bezeškodní průběh je časový úsek trvání vztahu mezi klientem a pojišťovnou ve kterém nedošlo k pojistné události, kterou zavinil pojistník.

 • Co je to bonus? Můžu bonus převést od jiné pojišťovny?

  Bonus je sleva na pojistném za jisté období bezeškodního průběhu. Ano bonusy, lze převádět.

 • Co je to malus?

  Malus je opak bonusu. Jedná se o navýšení pojistného v souvislosti s pojistnou událostí, kterou zaviním.

 • Kdo je pojistitel?

  Pojistitel = pojišťovna

 • Kdo je pojistník?

  Fyzická nebo právnická osoba, která uzavřela smlouvu s pojistitelem a je povinna platit pojistné.

 • Co znamená pojem pojistná částka?

  Maximální částka pojistného plnění která je sjednána v pojistné smlouvě.

 • Co je to pojistné?

  Pojistné = platba za poskytnutí pojistné ochrany. Platba pojistného lze zpravidla sjednat čtvrtletně, pololetně nebo ročně.

 • Co to je spoluúčast?

  Spoluúčast je částka dohodnutá v pojistné smlouvě, která bude odečtena od pojistného plnění.

 • Co znamená pojistné plnění?

  Pojistné plnění je částka, která vám bude vyplacena jako náhrada škody.

NOVINKY A AKTUALITY

 • Pojištění Vašeho majetku se nevyplatí podceňovat. Pojištění Vašeho majetku se nevyplatí podceňovat. 12. 04. 2017

  Pojištění majetku je jeho vlastníky velmi často podceňováno. Většina lidí si myslí, že je zbytečné vydávat peníze za pojištění nemovitosti, protože ho stejně nevyužijí, a pokud by se jim přece jen něco s jejich majetkem stalo, pojišťovna jim škodu nezaplatí. Je to totiž častý mýtus, který se šíří z řad šetřílků, kteří buď nikdy žádné pojištění neměli,  a nebo si pojistili jen část svého majetku ve snaze ušetřit na pojistném co nejvíce. Když poté řešili nějakou škodní událost, bohužel zjistili, že jim škoda vznikla rizikem, které nemají pojištěno, protože by je pojistka stála o pár korun více.

 • Povinné ručení motocyklu na sezonu Povinné ručení motocyklu na sezonu 13. 10. 2016

  Všichni asi víme, že povinnost mít uzavřené povinné ručení platí i pro motocykly. Víte ale, že pojištění odpovědnosti z provozu jednostopého vozidla je možné sjednat pouze na část roku? Většina jezdců využívá svůj stroj pouze v době příznivého počasí a to nejčastěji v teplejších měsících roku, tak proč platit za povinné ručení motocyklu i přes zimu?

 • Povinné ručení Povinné ručení 31. 08. 2016

  Povinné ručení nebo také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla má za cíl chránit třetí osoby jak na zdraví, tak na majetku v případě způsobení škody provozem vozidla. Ze zákona musí být pojištěno každé vozidlo, které je provozováno na pozemní komunikaci. V případě dopravní nehody jsou z povinného ručení hrazeny škody způsobené pojistníkem.

INFORMACE O NÁS

Nejsme obyčejný srovnávač pojištění. Díky spolupráci s jednou z největších českých pojišťoven Vám nabídneme nejnižší cenu ihned bez zdlouhavého porovnávání cen. Neztrácejte tak čas se včerejšími srovnávači!

Nabízíme nejlepší ceny na trhu díky exklusivním podmínkám naší partnerské pojišťovny a úspoře nákladů. Nezaměstnáváme stovky obchodních zástupců a nesídlíme v drahé budově na lukrativní adrese. Vše řešíme online k Vaší maximální spokojenosti. Kromě klasického pojištění vozidel nabízíme veškeré další typy pojištění (Cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a mnoho dalších). Náročnější klienty uspokojí sekce individuální poptávka, kde se Vám po zanechání požadavku a kontaktu bude věnovat náš expert.